Kaliteli ve Zamanında Üretim

HATAY / ANTAKYA bölgesinde baza imalatı, yaylı yatak imalatı ve yataklar için yay imalatı sektöründe faaliyete başlayan firmamız markalaşma süreci ile ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi faaliyetlerine başlamıştır. Marsella , Hat-Bed ve Yatak Baza Dünyası markaları ile piyasaya satışları olan firmamız 2600 m2 kapalı alan üzerine üretim tesislerine ve 400 M2 4 katlı iki adet shoowroom'a sahiptir. Firmamızın temel kalite stratejisi, Dünya’ da hızla gelişen teknolojiye paralel olarak artan kaliteli üretim standartları ve serbest piyasa ekonomisi kuralları çerçevesinde yapılan üretimde verimlilik ve kaliteyi ön plana çıkararak ulusal ve uluslararası piyasada rekabet edebilecek bir kuruluş haline gelmektir.

Firmamızın her kademede görev yapan tüm personeli ile birlikte oluşturduğu yönetim sisteminin hedefi, belirlenen politika ve stratejiler doğrultusunda sürekli gelişime açık dinamik bir yapıya kavuşmaktır.Bu anlamda, firmamızın sürekliliğinin sağlanması amacıyla ISO 9001:2008 standardı prensipleri doğrultusunda yeniden yapılandırılarak, kurumsallaşması hedeflenmektedir. Böylece, dinamik bir yönetim yapısına kavuşacak olan firmamız, hızlı bir şekilde gelişen teknolojiye ve uluslararası standartlardaki yeniliklere kolaylıkla uyum sağlayacaktır.

Firmamızın var oluş nedeni olan kaliteli üretim aynı zamanda firmamızın devamlılığı için vazgeçilemez bir prensip olarak kabul edilmiştir. Bu doğrultudaki temel stratejimiz ise uluslararası standartlarda kaliteli ürün imal ederek müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye çıkarılmasıdır. Bölgesel olarak daha önce denenmemiş ürünler üretip farklılık yaratacak şekilde üretim planlaması yapılmaktadır.